חפש

אודות נופש לדתיים

אתר נופש לדתיים מרכז לכם את כל המידע בנוגע לנופש מיוחד לדתיים. נופש לדתיים שם דגש על שמירת כשרות, שמירת השבת ושמירה על אופי ערכי וראוי. הציבור הדתי אוהב לשמוח ולנפוש עם המשפחה. בתי המלון שאיתם אנו עובדים נוהגים ברגישות רבה ומציעים מגוון של אפשרויות נופש לדתיים.

 

אנו מתמחים בחבילות נופש כשר, ובתי מלון לדתיים המקפידים על חוקי הכשרות. באתר תוכלו למצוא חבילות בנופש בין הזמנים בבתי מלון שסגורים מראש לאוכלוסיה דתית וחרדית. כמו כן ניתן למצוא מידע על טיולים מאורגנים לדתיים וחופשות בקבוצה.

 

בתי מלון ובתי הארחה לדתיים

שומרי מסורת, דתיים וחרדים ניהנים ממגוון בתי מלון לדתיים בארץ. רוב בתי המלון מתחשבים בציבור שומרי המסורת ומקפידים על אוכל כשר, בית כנסת לתפילה, מעליות שבת וכיוצב'. 

 

תוכלו למצוא באתר מגוון של מלונות שבהם יש בריכות מופרדות. מקוואות טהרה, שעון שבת בחדרים וכיורים לנטילת ידיים.

 

דתיים רבים מעוניינים בנופש בבתי הארחה ברחבי הארץ בישובים שומרי מסורת או בישובים המכילים כפרי נופש, ובתי הארחה כשרים. כך הם ניהנים מנופים מרהיבים, אווירה מרגיעה, פעילויות מתאימות וכל השירותים הנלווים הנדרשים לאורח החיים הדתי. 

ארץ ישראל שלנו מלאה באתרי טבע, הרים, עמקים, חופים, מדבר, ונופים מרהיבים מכל סוג. לציבור הדתי מגוון רחב של אפשרויות נופש שמתאימות לערכים, ולאורח החיים הדתי.

 

נופש לדתיים בחו"ל

בעוד שבישראל האפשרויות הן רבות, כאשר מחפשים נופש לדתיים בחו"ל יש לוגיטיקה רבה יותר. עם זאת, קהילות יהודיות קיימות בערים רבות בעולם, כגון: לונדון, ניו יורק, לוס אנג'לס וערים אחרות באירופה, ארה"ב וברחבי העולם.

 

באתר תוכלו למצוא בתי מלון מיוחדים לדתיים המציעים שירותים כגון: מטבח כשר, מעלית שבת, בית כנסת, ועוד. כמו כן, ניתן למצוא יחידות דיור מתאימות בכל מקום בעולם שיאפשרו לכם ליהנות מנופש, כמעט היכן שרק תרצו - שם תוכלו להכין את האוכל המתאים לכם ומבלי להפריע לאורח החיים שלכם.

 

אירועים וחבילות נופש לקבוצות 

באתר ניתן למצוא מידע רב על הפקת אירועים וחבילות נופש לדתיים. אם אתם מתכננים אירוע או נופש כגון:, נופש משפחות, שבת חתן, שבת הגדול... הגעתם למקום הנכון.


בכל נופש, אירוע, ציון שבת חתן, שבת חתן בר מצווה או כל שמחה אחרת אחד הדברים החשובים לאורחים הוא אוכל כשר. לכן אנו מתאימים מלונות או מלונות בוטיק כשרים או כשרים למהדרין ומתאימים את סגנון האוכל לאורחים. מעבר לכך בסביבת המלונות פועלות מסעדות כשרות ומסעדות כשרות למהדרין בכל הסגנונות השונים עם מאכלים מכל הספקטרום הקולינארי.

 

מעוניין במידע נוסף? לא מצאת את מה שחיפשת? כתוב לנו!

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'.

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אודות שתף עם החברים בטוויטר את 'אודות